fbpx
Full 1
Full 1

Studio samodzielnych nagrań we Wrocławiu

Dźwiękówa to coś więcej niż sale prób, w których możesz pojammować z zespołem czy przećwiczyć nowy kawałek. Umożliwiamy również nagrywanie prób, a zarejestrowany materiał można wykorzystać do promocji kapeli w mediach społecznościowych, na YouTube i w wytwórniach płytowych. 

Na czym polega bezobsługowe nagrywanie prób?

Nasza sala prób muzycznych z nagrywaniem (obecnie Browar Mieszczański) wyposażona jest w kompletny i intuicyjny system, który pozwala rejestrować materiał zespołów oraz solistów. Wystarczy przynieść własny pendrive lub kartę SD. Bezpośrednio po nagraniu możesz odsłuchać na sali zarejestrowany dźwięk, a po sesji całość zabrać do domu i odpowiednio wykorzystać. Rejestrator obsługuje nośniki (system plików FAT 16 lub FAT 32) o pojemności: 

 • pendrive: 256 MB – 2TB,

 • karta SDHC: 4 GB – 32 GB,

 • karta SDXC: 64 GB – 128 GB.

Rejestrator nie rozpoznaje telefonów jako nośników pamięci. W sytuacjach awaryjnych można skorzystać z naszego pendrive’a, który znajduje się przy rejestratorze. Pliki zapisywane są do formatu WAV 16 bit, 44,1 kHz, stereo (jakość CD).

Nasze studio nagrań we Wrocławiu dysponuje poniższym sprzętem:

 • RODE NT5 mikrofony nagrywające,

 • PRESONUS BLUETUBE V2 preamp mikrofonowy,

 • DBX 215S equalizer graficzny,

 • DBX 166XS kompresor/limiter,

 • DENON DN 300R rejestrator cyfrowy.

Jak zarezerwować salę prób muzycznych z nagrywaniem?

Już tylko krok dzieli Cię od nagrywania prób w studiu! Co trzeba zrobić? Wystarczy przejść do naszego systemu rezerwacji online, wybrać salę Browar Mieszczański, dogodny termin i wybrać typ próby „Nagrywka”. Kod dostępu do systemu nagrywającego prześlemy SMS-em wraz z kodami dostępu do salki prób. Pełną instrukcję obsługi znajdziesz na miejscu. Bezobsługowe nagrywanie prób to prosty sposób na to, by zarejestrować własny materiał w doskonałej jakości CD. Sala muzyczna z rejestracją dźwięku pozwala spełnić marzenie o autorskim nagraniu za niewielkie pieniądze.

Co nas wyróżnia?

 • Bezobsługowe nagrywanie prób – wystarczy kod z SMSa, by uruchomić system nagrywający. Już łatwiej się nie da 🙂

 • Brak minimalnej liczby godzin – niektóre studia muzyczne umożliwiają nagrywanie po wykupieniu określonej liczby godzin. My nie stawiamy ograniczeń muzykom!

 • Profesjonalny sprzęt do nagrywania – intuicyjny system rejestrujący dźwięk umożliwia nagrywanie w jakości CD.

 • Najlepsze instrumenty – nagrywaj muzykę, korzystając z wysokiej jakości instrumentów, które znajdują się w wyposażeniu salki.

 • Dostęp 24/7 – najlepiej pracuje Wam się od samego rana? A może to nocą dzieje się magia? Studio samodzielnych nagrań we Wrocławiu można wynająć o dowolnej porze dnia i nocy, również w niedziele i święta!

 • Udogodnienia – w trosce o komfort muzyków, nasze sale są klimatyzowane i ogrzewane. Nie musisz też przychodzić na próbę z cappuccino na wynos – naszym muzykom zapewniamy kawę i herbatę.

Browar Mieszczański

Bardzo mili właściciele, salka dobrze wyposażona, konkurencyjne ceny.

Jacek Berentowicz

Browar Mieszczański

Rewelacyjne miejsce do grania prób we Wrocławiu. Salka jest bezobsługowa, dobrze wyposażona, czysta, schludna i pachnąca. Właściciele bardzo profesjonalnie podchodzą do relacji z klientami zachowując przy tym pożądany luz 🙂 Polecam z całego serca!

Tomek Zawadowski

Ile kosztuje nagrywanie prób w studiu?

Zapewniamy przejrzyste warunki, dlatego aktualny koszt wynajmu sali prób z nagrywaniem we Wrocławiu znajdziesz w naszym cenniku. Ustaliliśmy cenę dla pierwszych trzech godzin, lecz studio samodzielnego nagrywania możesz wynająć również na dłuższy czas, a każda kolejna godzina to tylko 30 zł. W przypadku rejestracji prób liczba osób jest nieistotna, a osoby towarzyszące nie są brane pod uwagę. 

Coś Ci wypadło i nie możesz pojawić się na próbie? Najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem anuluj rezerwację – za nieodwołaną próbę pobieramy 100% stawki. 

Browar Mieszczański system samodzielnego nagrywania prób ministudio

Kontakt:
695 474 177
691 509 513
info@dzwiekowa.pl

Social Media